• ساعت : ۱۰:۶:۱۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۶ 
  • کد خبر : ۲۹۱۸
برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت بانوان
همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت بانوان، روز جمعه ۱۷ آبان در جاده سلامت ناژوان برگزار می شود.

رئیس اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با اشاره به این خبر گفت : همایش پیاده روی خانوادگی با هدف اطلاع رسانی و حساس سازی گروه‌های مختلف جامعه در خصوص اولویت‌های سلامت زنان به عنوان نیمی از جمعیت کشور، برگزار می‌شود.

فریناز تولائیان اظهار داشت: شعار امسال هفته ملی سلامت بانوان با توجه به شیوع کم تحرکی در جامعه بانوان کشور و تاثیر آن بر سلامت آنان، "ورزش، شادابی، آرامش"است که از 10 الی 16 آبان ماه مورد توجه قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه این همایش از سوی اداره توسعه فرهنگ سلامت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان با همکاری معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی، هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و مدیریت ناژوان و معاونت ورزشی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان برگزار می شود، افزود: همایش پیاده روی خانوادگی از محل آلاچیق های کنار پارکینگ شماره یک جاده سلامت ناژوان آغاز می شود.

وی درباره بخش های مختلف این برنامه تصریح کرد: غرفه های پایش سلامتی همچون سنجش قند و فشارخون و شاخص BMI، مشاوره تغذیه و روانشناسی در ابتدای مسیر و با حضور کارشناسان و متخصصان حوزه های مربوطه با هدف توسعه و بهبود سطح سلامت شهروندان به ارائه خدمت خواهند پرداخت.

تولائیان گفت: در ادامه برنامه پیاده روی برگزار شده و در انتهای مسیر ویژه برنامه ای درقالب جشن با محوریت موضوع "سلامتی" در جهت نشاط شهروندان اجرا می شود.

گفتنی است؛ همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته سلامت بانوان، روز جمعه ۱۷ آبان ماه از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۰:۰۰ در جاده سلامت ناژوان برگزار خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0